Доставка з України в Іспанію

Ви можете не тільки отримати посилки від рідних і близьких, а й самі можете купити собі різні речі і продукти з України. Нижче ми напишемо як відправити з України в Іспанію особисті речі, подарунки, а також як купити собі щось в українських магазинах. З Іспанії купують: книги українською та російською мовами, ноутбуки з українською клавіатурою, футболки, вишиванки, прикраси, а враховуючи, що в Україні багато дешевше, то ще й вигідно купувати в Україні. Ми все доставимо.

Тариф:
СТАНДАРТ-2€/кг Доставка в Барселону, Валенсію, Аліканте, Торрев'єха 3 дні від вівторка (у вівторок ввечері забираються посилки на рейс)
ВСЯ Іспанія І Португалія - 3€/кг Доставка по всій Іспанії та Португалії 5-6 днів від вівторка (у вівторок ввечері забираються посилки на рейс)
ОБ'ЄМНА вага-2-3€ / кг (якщо об'ємна вага переважає над реальною, 2 або 3 євро залежно від тарифу)
Довжина (см) х Ширина (см) х Висота ( см) / 6000 = Об'ємна Вага (кг)
* Мінімальна відправка невеликої ваги ( до 5 кг) - 10€, далі за тарифом.

Отже, ви зібрали посилку.

1. Вкажіть маркером  на коробці куда їде дальше а саме: фамілія імя, місто, номер телефону, код агента J24. Надішліть з будь-якого місця в Україні, з будь-якого пункту Нова Пошта на адресу:

м.Тернопіль
Відділення Нової пошти №1
Зарівний Ростислав

Моб,+38 0970701085 (номер тільки для нової пошти, не відповідає)

До понеділка має бути у Тернополі
Доставку до до Нової Пошти у Тернополі оплачує відправник
Ціна 2€ за кг обємної чи фактичної ваги

2. Повідомте нам номер декларації Нової пошти, ПІБ одержувача, адресу та номер телефону в Іспанії. Телефони: +34624480564 Ватсапп

3. Повідомте нам за чий рахунок здійснюється доставка в Іспанію: ваш як відправника або оплатить одержувач.

Все! Ваша посилка відправлена.

Ваші посилки доставляються на склад в місті Аліканте за адресою: Avenida Catedratico Soler, 27. Сортуються для видачі в Аліканте або доставки по Коста Бланка або перевантажуються іспанської транспортної компанії ПДИ для доставки в будь-яке місто Іспанії.

Важливо! Доставка по Україні Оплачується відправником. * Для дрібних пакетів до 5 кг береться єдиний тариф - 10 євро. Якщо при отриманні потрібно було заплатити за доставку по Україні, то додасться сума цієї доставки. Якщо ви купуєте в інтенет-магазині в Україні, то теж вказуєте адресу вище. Якщо у вас є питання, то телефонуйте на наші номери.

Тарифы на забор и отправку по Испании, Португалии, Канарские, Балеарские о-ва, Андорре, Гибралтар

• Запрещено отправлять:

Оружие, наркотики, сигареты, алкоголь